Kody rabatowez za komentarze o produktach w PrestaShop

korzystam z modułu do wysyłki kuponów za komentarze o produktach. Mam pytania związane z działaniem modułu.
1. Linki w emeilach do komentarzy produktów zawsze prowadzą na polską strone językową. Czy mogą zawsze prowadzić do portugalskiej wersji ? Z czego wynika ten fakt jeżeli zakupy były robione na wersji PT.
2. Czy można jakoś ustawić, aby moduł nie wysyłał za każdy skomentowany produkt tego samego kodu rabatowego. W momencie kiedy mamy np. 5 produktów w zamówieniu klient wszystkie skomentuje to dostanie 5 takich samych kodów.
Jeszcze tego nie testowałem, ale tak to rozumiem zaznaczajac opcje Kiedy wygenerować kupon? - za każdy skomentowany produkt.

Wysyłka kuponów za komentarze o produktach

Witam
1) wersja językowa jest zależna od wersji językowej wykorzystanej do składania zamówienia. Tj. jeżeli zamówienie było w języku Polskim - moduł wyśle polskie linki. Jeżeli zamówienie było składane w języku portugalskim - modul wyśle linki prowadzące do portugalskiej wersji strony produktu. Krótko mówiąc, moduł dopasowuje treść do języka z jakiego korzysta klient (korzystał w trakcie składania zamówienia)

2) moduł wysyła kod za komentarz o produkcie, jeżeli klient skomentuje produkt - otrzymuje unikalny kod. jeżeli skomentuje drugi produkt - dostaje kolejny unikalny kod. Moduł nie wysyła takich samych kodów tj. każdy z nich jest unikalny. W chwili obecnej jedyną dostępną opcją jest wysyłanie kodu "za każdy skomentowany produkt".

send coupons for comments
Share on Google Plus

About VEKIA

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment

0 comments:

Post a Comment