Sprzedaż kluczy na allegro - integracja z prestashop

Witam serdecznie,
Mam pytanko: masz moduł do license key
czy działa on na zasadzie automater do aukcji allegro
tj. mam bazę kodów licencji i kupując dany produkt w sklepie automatycznie po zaksięgowaniu płatności np. payu, paypal itp. sklep wysyła kod (jeden z bazy np. tysiąca kodów) użytkownikowi.
Kod jest jednorazowy i tylko dla jednego klienta więc po transakcji znika z bazy

Wysyłanie kluczy (cdkey) za zakupy w allegro - integracje prestashop

Witam,
jeżeli Pana moduł do integracji z allegro tworzy zamówienia ze statusami (np. status zapłacono) to tak - obydwa moduły będą działać ze sobą poprawnie (moduł allegro z modułem cdkeys). Moduł cdkeys jest wykorzystywany do takich zastosowań w wielu sklepach.

Jeżeli ktoś kupi na allegro, to moduł integrujący sklep z allegro tworzy w sklepie prestashop zamówienie na zakupione produkty na aukcjach, ustawia im odpowiednie statusy (np. zapłacono payu). Wtedy do akcji wkracza cdkeys i rozsyła cdkeye z bazy.

tj. mam bazę kodów licencji i kupując dany produkt w sklepie automatycznie po zaksięgowaniu płatności np. payu, paypal itp. sklep wysyła kod (jeden z bazy np. tysiąca kodów) użytkownikowi. Kod jest jednorazowy i tylko dla jednego klienta więc po transakcji znika z bazy

Moduł działa dokładnie w opisany przez Pana sposób. Tj: W module są dwie bazy. 
  1. Pierwsza baza - zawiera kody, które będą rozsyłane do klientów po zakupie danego produktu. Po zakupie wykorzystany kod jest usuwany z tej bazy i nie będzie już uwzględniany przy wysyłce innych kodów.
  2. Druga baza - Usunięty kod jest przenoszony do drugiej tabeli archiwalnych kodów, gdzie mamy informację kto ten kod otrzymał,  kiedy i jakie jest powiązane zamówienie. Mamy więc możliwość weryfikowania kto i kiedy otrzymał dany kod.


pozdrawiam,
Miłosz
Share on Google Plus

About VEKIA

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment

0 comments:

Post a Comment