Q&A: jaki moduł komentarzy do produktów?


Pytanie użytkownika PrestaShop

Witam Wracam jako zadowolony klient :)
Ma Pan w ofercie jakiś moduł komentarzy, referencji sklepu etc. Po zakupie produktu chciałbym zachęcić klientów do wystawienia opinii o sklepie/transakcji itp., aby koemntarze były widoczne na stronie głównej. 

Pozdrawiam Piotr

Odpowiedź eksperta prestashop


Witam,
niestety takiego modułu w swojej ofercie nie posiadam. Zainteresowanie tego typu modulami jest małe, głównie z uwagi na fakt, że istnieje taki darmowy moduł. Zatem szczerze polecam:
  1. skorzystanie ze standardowego modułu "product comments".
    Moduł ten dołączony jest do każdej instalacji prestashop czyli jest to darmowy moduł. Jego funkcjonalności są na tyle dopracowane, że z powodzeniem można zbudować działającą funkcjonalność komentarzy do produktów. 

Jeżeli tylko skorzysta Pan z tego standardowego modułu - to zdobędzie Pan możliwość jego rozbudowy o dodatkowe funkcjonalności jak np:
  1. promowanie dodanych komentarzy, w tym promowanie na stronie głównej ostatnio dodane komentarze na głownej
  2. wysyłanie powiadomień o oczekiwaniu na komentarz, wysyłanie kuponów za komentarze: Przypomnienia o komentarzach do produktów i kody rabatowe

+ istnieją jeszcze moduły na oficjalnym markecie, które rozszerzają jego funkcje jeszcze bardziej


Share on Google Plus

About VEKIA

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment

0 comments:

Post a Comment